Narodila jsem se jako zázrak, aneb můj život

15. června 2012 v 23:54 | Zvířátko Tii-chan
Než jsem se narodila, moje máma čekala mimoděložně dvojčata. Poté měla problém znovu otěhotnět. Byla na spoustě operací. Měla přítele, se kterým byla, už kdo ví jak dlouho. Chtěli dítě a jednoho dne se jim poštěstilo. Když jsem se narodila, můj otec začal z ničeho nic velice pít alkohol. Nakonec to skončilo tak, že od nás musel odejít. Vzpomínám si, že máma vyprávěla, že od babičky jsme se také museli odstěhovat, kvůli jejímu chování a vlastně nevím, kam jsme se poté dostali. Žili jsme jednu chvíli u sestry bývalého přítele mé babičky, která mi dělala takovou adoptivní babičku. U nich jsem prožila první Vánoce i narozeniny. Nějaký čas jsme bydleli u mamčinýho přítele, který mi dělal náhradního otce. Když mi byli dva roky, přestěhovali jsme se z města na vesnici do bytu po mém mrtvém dědovi.
Na prázdniny jsem jezdila jak k "tátovi" tak k "babičce". Brzy jsem si na vesnici našla kamarády, akorát ve školce jsem byla za tu špatnou, která nemá otce. Když mi bylo 5 let, narodila se mi sestra. Vzpomínám si, že její otec byl prima chlap, dokud nezjistil, že jeho dítě je holka. Vyrůstali jsme převážně jen s mámou. Když jsem byla ve čtvrté třídě, tak začala vztah se sousedem.
Nejhorší doba teprve přichází. Ve čtvrté třídě přestupuji kvůli šikaně. Máma onemocněla a začíná jít vše z kopce. V páté třídě jsem uplakánek, který se bojí světa a v šesté je ze mě rebelka, což mi vydrží pouze do začátku sedmé třídy, kdy opět zažívám šikanu, jen horší a rozhodně jsem o tom nechtěla mluvit. Každodenní mlácení a já nic neřekla. Začala jsem se k tomu všemu řezat, abych zakryla takový ten špatný pocit, vztek a strach uvnitř sebe. Jednoho dne se vše provalilo a já se dostala na chirurgii kvůli obrovským bolestem ramen. Školu jsem nezměnila a odmítala jít na policii, protože jsem v žádném případě nechtěla mluvit o tom, že mě někdo mlátí. Byla to chyba. Následky toho si nesu do dnes. Ne fyzické, ale psychické….
Mámina nemoc se postupně zhoršuje, takže teď už nejsem doma kvůli šikaně, ale jelikož od nás odchází mámin přítel, musím se starat jak o ní, tak o mladší sestru. Všechno vrcholí tím, že jednoho dne na sebe máma vylije guláš a spálí si celé záda. Začala práce o domácnost a podobně. Moje dětství bylo kompletně v trapu a já trávila čas jen doma.
V deváté třídě jsem opět přestoupila na jinou školu a moje známky se zlepšily. Podala jsem si přihlášku na učňák a očekávala něco fajn. V deváté třídě jsem byla tam, odkud jsem ve čtvrté třídě odešla a moje tři bývalé spolužačky se mnou vytvořili fajn čtveřici. Zde začala moje záliba v anime a mé ještě větší problémy.
O prázdninách se uzavírám jen do okruhu chatu na lide.cz. Začínám vztahy po internetu a opět se u mě začínají tvořit deprese. Další éra sebepoškozování a další a další průsery, které vyústili až na začátku prváku. Dala jsem se po netu dohromady s jedním zadaným hošanem a vyšel z toho průser. Dále byl na seznamu další, se kterým jsem vedla jistou chvíli i vztah na dálku, ale pokročila jsem a jednou za měsíc ho vídala. To se ovšem otočilo také v problém. Topila jsem se v depresích a hledala někoho, kdo by mi pomohl. Kluci zklamali a tak jsem se začala opět zajímat o holky. Našla jsem jednu, která odpovídala mým představám, ale holky jsou v podstatě horší mrchy než kluci :D Konečně se můj příběh dostává ke konci.
Zhruba v květnu 2011 jsem se dostala díky výše zmíněné slečně na forum jistého Faragona (kterému bych měla poděkovat, ale díky trápením, které jsem díky němu a pokusech mu pomoci měla, si to nezaslouží). Na foru jsem se seznámila s klukem, který vystupoval pod přezdívkou Will. V té době jsem se začala zajímat o magii, ale zejména o vampýry, kterými jsem posedlá do dnes, ale v podstatě už z jiného důvodu :D Trochu jim závidím knižní nesmrtelnost :D Jelikož jsem přišla o lektora, sám se dobrovolně nabídl mi pomoci. Díky němu jsem do měsíce uměla vampyrizaci a ještě pár dalších věcí.
19. dubna 2011 byl můj osudný den. S Willem jsme se sešli a zjistila jsem, že je ještě více fajn, než jsem si myslela. Nakonec to onoho osudného dne dopadlo, že na konci našeho setkání jsme se loučili polibky :D Toho dne nelituji a jsem opravdu ráda, že jsem překonala svojí nervozitu. S Willem jsme se dali dohromady a vše bylo krásné. Můj problém ovšem byli mé deprese, se kterými mi Will pomohl, za což mu moc děkuji. Vše se začalo ubírat dobrým směrem. Zažili jsme spolu pár průserů s maminkou :D a dalších pár průserů se mnou. Náš vztah se zatím odehrával pouze na dálku….
Na konci prváku jsem zjistila, že školu, do které jsem chodila, nemůžu ze zdravotních důvodů dělat. Přes prázdniny jsem hledala školu a našla jí v Hradci. Po nástupu tam, se můj život změnil k absolutně lepšímu. S Willem jsem už rok a dva měsíce (cca). Nejhorší pro mě bylo být tři týdny bez něho. Je to absolutně nejúžasnější člověk, jakého jsem potkala a miluji ho tak moc, že se to nedá ani popsat. Pomohl mi ve spoustě věcech a… prostě je to moje Zlatíčko.To on mě udělal tak šťastnou jaká jsem. To on je vždy při mě.... <3

Proč tohle všechno píšu? Moje sestra si prožila to samé co já… šikanu. Rozdíl mezi mnou a jí? Sebrala odvahu a šla na policii a řešila to. Ovšem nejde jen o tohle… Chtěla jsem ukázat lidem, kteří prožívají něco podobného, že nemá cenu věšet provaz na strom a chystat sebevraždu, ale hledat řešení a ono vše nakonec dobře dopadne. Nakonec jsem toho příkladem. Narodila jsem se jako zázrak, ale můj život stál za nic, ovšem to neznamená, že teď stojí za nic. Našla jsem někoho, kdo ve mně věří. Dnes nosím domů dobré známky a vyhrávám soutěže ve svých pracích na naší škole.
Nemáme na výběr, kam se narodíme, ale i přes to máme na výběr, jestli vstaneme, nebo zůstaneme ležet. Vstaňte a nebojte se překonat překážky. Nežiji v pohádce. Všechno jsem to prožila na vlastní kůži a nebýt Willa, tak bych se v tom plácala asi dál, ale já věřím tomu, že i vy najdete někoho, kdo vám pomůže….
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Denki電気 Denki電気 | Web | 16. června 2012 v 20:54 | Reagovat

Ahoooj ruku už mám vpořádku a už sem začala dělat i tvé rpc :-D
jenom bych chtěla k tomu tvému rpcčku vědět ještě jak chceš mít ofinu myšlim jako patku nemo normální ofinu nebo bez offiny ?????děkuju za odpověd :-D

2 CarolynHeete CarolynHeete | E-mail | 5. srpna 2017 v 17:26 | Reagovat

Absolutely NEW update of SEO/SMM package "XRumer 16.0 + XEvil":
captchas recognition of Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
and more than 8400 another types of captcha,
with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second).
You can connect XEvil 3.0 to all most popular SEO/SMM software: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other programms.

Interested? There are a lot of introducing videos about XEvil in YouTube.
You read it - then IT WORKS!
Good luck!

XRumer201708

3 CarolynHeete CarolynHeete | E-mail | 6. srpna 2017 v 14:49 | Reagovat

Absolutely NEW update of SEO/SMM software "XRumer 16.0 + XEvil 3.0":
captchas recognition of Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
and more than 8400 another subtypes of captchas,
with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second).
You can connect XEvil 3.0 to all most popular SEO/SMM software: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other programms.

Interested? There are a lot of introducing videos about XEvil in YouTube.
You read it - then IT WORKS!
Good luck ;)

XRumer201708

4 Avito777ka Avito777ka | E-mail | 16. srpna 2017 v 1:14 | Reagovat

<b>Пополение баланса Авито (Avito) за 50%</b> | <b>Телеграмм @a1garant</b>

<b>Здравствуйте, дорогие друзья!</b>

Всегда рады предоставить Всем вам услуги по пополнению баланса на действующие активные аккаунты Avito (а также, совершенно новые). Если Вам требуются определенные балансы - пишите, будем решать. Потратить можно  на турбо продажи, любые платные услуги Авито (Avito).

<b>Аккаунты не Брут. Живут долго.</b>

Процент пополнения в нашу сторону и стоимость готовых аккаунтов: <b>50% от баланса на аккаунте.</b>
Если требуется залив на ваш аккаунт, в этом случае требуются логин и пароль Вашего акка для доступа к форме оплаты, пополнения баланса.
Для постоянных заказчиков гибкая система бонусов и скидок!
Гарантия:

<b>И, конечно же ничто не укрепляет доверие, как - Постоплата!!!</b> Вперед денег не просим... <b>А также, гасим Штрафы ГИБДД за 65% ...</b>

Оплата:
ЯндексДеньги, Webmoney (профессиональные счета)
Рады сотрудничеству!

Залив Авито <b>канал Телеграмм  @t.me/avito50 </b>
________

авито бесплатная продажа
авито доска бесплатных объявлений +от частных лиц
авито бесплатные объявления недвижимость
калуга авито бесплатные объявления
турбо пакеты +на авито

5 Georgeslipt Georgeslipt | E-mail | Web | 23. srpna 2017 v 18:59 | Reagovat

<a href=http://cyril-leytsihovich.ml/>картинки рекрутинг в млм, сетевой маркетинг в колл центре</a>

6 CharlescaM CharlescaM | E-mail | Web | 23. října 2017 v 14:09 | Reagovat

Thesis Writing Service - EssayErudite.com

If you look for a trustworthy <a href=https://essayerudite.com/thesis-writing-service/>thesis writing service</a> and want to benefit from a higher grade, your editors, proofreaders, and instructors are here to lend you a hand.
Some students afraid of hiring professional writers due to ethical issues. As a result, they fail the course due to various reasons not able to defend their degree.
You should note that there is nothing wrong with opting for a <a href="https://essayerudite.com/thesis-writing-service/" />thesis writing service</a>. EssayErudite is certainly the best place for that.

Thesis Writing Service https://essayerudite.com/thesis-writing-service/

7 Rargoritta Rargoritta | E-mail | Web | 12. srpna 2018 v 21:35 | Reagovat

Зарабатывайте До 9000 руб в день на создании и заполнении профилей в интернете!
Никаких вложений, продаж, партнерок и т.д. Выплаты ежедневно!
Ознакомтесь с условиями на нашем сайте. >> rabotaprofily.tk <<
Скопируйте и вставьте ссылку в адресную строку Вашего браузера.

8 BernardSalry BernardSalry | E-mail | Web | 13. srpna 2018 v 20:03 | Reagovat

Элементарно. Как рубануть 120 000 рублей за месяц на хостинг-площадках с нулём в кармане... Повторит каждый!

Данный способ заработка очень прост в освоении.
Он не требует начальных вложений, технических навыков и много времени.
80% работы мы выполним за 2 недели, после чего забываем о ней
и выходим на пассивный доход или масштабируемся при желании дальше.

Узнайте больше на сайте: WWW.HOSTING-COMPANT.TK

9 ShaylaDyuiy ShaylaDyuiy | E-mail | 12. října 2018 v 2:03 | Reagovat

Absolutně nová aktualizace balíčku SEO / SMM "XRumer 16.0 + XEvil 4.0":
captcha řešení Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
a více než 8400 dalších kategorií captcha,
s nejvyšší přesností (80 až 100%) a nejvyšší rychlostí (100 img za sekundu).
Můžete připojit XEvil 4.0 k nejoblíbenějšímu softwaru SEO / SMM: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke a více než 100 dalších softwarů.

Zájem? Existuje spousta nepřehledných videí o XEvile na YouTube.
Hodně štěstí!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama