Příběh subinky 8.díl

13. května 2012 v 13:21 | Zvířátko Tii-chan |  Příběh subinky
Měla jsem na sobě sukni, tričko, které obepínalo mé tvary a bílé punčošky. Kalhotky jsem nechala v tašce…. Prošla jsem ulicí a zahnula okolo plotu. Viděla jsem vysokou postavu krásného mladého muže, jak jde opačným směrem. "Ahoj Lásko," objala jsem svého Pána a políbila ho. "Ahoj Zvíře," oplatil můj polibek a přitiskl se ke mně. Pohladil mě po zadečku a jemně mě líbal. Uslyšela jsem cvaknutí a zjistila, že mi můj Pán připnul k obojku vodítko. Držel si mě za vodítko, ale druhou rukou si mě poté chytil za ruku a vydali jsme se do parku. Měla jsem s sebou deku, takže jsme se usadili do stínku. Sedla jsem si naproti mému Pánovi, nožičky trochu od sebe a usmívala se. Můj Pán si mě k sobě přitáhl za vodítko a poté chytil pevně za vlásky, "Zvíře, jak to že nemáš kalhotky?" šeptl mi do ucha a rukou mi sjel do mého odhaleného klínu. Neodpověděla jsem a místo toho si vlezla mému Pánovi na klín. Ten si ihned rozepl kalhoty a vyndal svůj penis z kalhot. Přirazil si mě na něj a já vzrušeně vzdychla. Začala jsem se pomalinku hýbat. Pánův penis do mě pronikal hlouběji a hlouběji. Bylo to v podstatě nemožné, ale cítila jsem ho tak strašně hluboko. Chytil mě pevně za vlasy a stáhl si mě k sobě. Dominantně mě políbil a já si v tu chvíli uvědomila, že tu nejsme samy. Hned za stromky seděl starší pár a kdykoli mohl jít někdo kolem. Zachvěla jsem se, ale to už mě můj Pán stáhl ze sebe dolu a já měla jeho penis v pusince. Jemně se chvěl a do mé pusinky natekla známá bílá tekutina. Olízla jsem si rty a to už kolem šli dva starší kluci. Můj Pán se oblékl a přitáhl si mě sobě. Opřela jsem si hlavu o mého Pán a nechala se od něj hladit. Hladil mě po vlasech, po zádech, zarýval mi nehty do kůže. Chvěla jsem se a kroutila. Vzdychala jsem, i když mě mohl kdokoliv slyšet. Najednou mi můj Pán vyhrnul sukni a na můj nahý zadeček dopadla rána. Prohnula jsem se a snažila se nekřičet.
Sesbírali jsme věci a vydali se na cestu domů. Procházeli jsme nejkrásnějšími částmi parku. Kolem ani živáčka. Toho se rozhodl využít můj Pán, vyhrnul mi sukni a začal mě plácat po zadečku. Začala jsem se kroutit ve strachu, že by nás mohl někdo vidět. To mého Pána naštvalo, stáhl si mě za vlasy na zem, tak abych měla co nejlépe vystrčený zadeček a už na můj zadeček dopadali rány, jedna za druhou. Kroutila jsem se, ale nevydala ze sebe ani hlásku. Můj Pán se ke mně sklonil a zašeptal mi do ouška, "Jen mi krásně vzdychej. Chci tě slyšet. Vzdychej tak, až tě každý uslyší. Ať každý uslyší, jaká jsi perverzní a zlobivá subinka." Přestala jsem držet vzdychání a z mých úst se vyvalil hlasitý vzdech, který se více podobal výkřiku než vzdechu. Byla jsem udýchaná, chvěla jsem se a vystrkovala zadeček ještě výše, aby na můj zadeček dopadali ještě lépe Pánovi rány.
Měla jsem strašlivou chuť na zmrzlinu. Došli jsme k jednomu ze stánků a můj Pán mi koupil zmrzlinu a sobě ledovou tříšť. Posadili jsme se na lavičku k takové velkému, zvláštně tvarovanému kamenu, ze kterého tekla voda. Přitulila jsem se k Páníčkovi a sledovala, jeho obličej. V ústech svíral brčko a jeho vlasy se lehce vlnily okolo krásné světlé tváře. Jeho velké hnědé oči, které mě často mátli tím, že se tvářili jako zelené (v podstatě do dnes nevím, jaké ty oči má), se na mě dívali lehce dominantním pohledem. Jeho nos měl ten nejkrásnější tvar na světě. Rty jako jahodu, do které jsem se chtěla zakousnout. Místo jakéhokoliv slova jsem mého Pána políbila na tvář. Ten mi po chvíli položil svůj kelímek, který velice studil, mezi stehna a sledoval mou reakci…
Vešli jsme do pokoje a jen co se za námi zavřely dveře, můj Pán mě stáhl za vlasy na zem, sundal si kalhoty a přede mnou se tyčil jeho penis. Nepotřebovala jsem slyšet žádné slovo, bylo mi jasné, co se ode mě očekává, takže jsem ani chvíli nečekala a vzala Pánův velký penis do úst. Pán si mě ještě chytl za vlasy a přirážel, jako by nestačily mé pohyby hlavou. Hladila jsem ho po bokách a bříšku a dívala se mu do tváře. Netrvalo dlouho a můj Pán tiše vzdychal. Ráda slyším jeho vzdychání, takže jsem se odtáhla a vzala si Pánův penis do parády rukou. Dívala jsem se na něj oddaným, ale perverzním pohledem. Bez jediného slova mě můj Pán najednou svalil na zem a začal mě líbat na krk. Vyhrnul mi sukni a celým svým tělem na mě nalehl. Jeho penis se mi otíral o stehno, ale po chvíli si našel cestu, kudy se dostat ke svému vysněnému cíli. Můj Pán mě držel lehce pod krkem a líbal mě na tvář, bradu, krk a všude kam jen dosáhl. Náhle tvrdě přirazil. Z mých úst se vyvalil vzdech a mé tělo se prohnulo, jak Pánův penis narazil na dno mé jeskyňky. Zachvěla jsem se a nechala mého Pána dělat si s mým tělem, co chtěl. Držel mě za vlasy a po chvíli sjel k mým bokům, do kterých zabořil své nehty a přejel po celé délce mého těla, až k prsům, která pevně zmáčkl. Přestala jsem vnímat své vzdechy, které se měnili skoro ve výkřiky touhy a oddávala se té slasti, kterou způsobovali jeho ruce, svou dominantní prací. Nestihla jsem si všimnout, kdy nás můj Pán zvedl z postele, ale najednou jsem byla opřená o zeď, můj Pán mi přejížděl nehty po zádech. Měla jsem svázané ruce a jen se opírala tělem o zeď. Můj Pán se mi zakousl do kůže na zadečku a mně se podlomila kolena a sklouzla jsem na zem. Byla jsem schoulená do klubíčka a dívala se do tváře mému Pánovi, kterému také asi teprve teď došlo, co se stalo. Neřekl ani slovo. Pomohl mi na nohy, opřel mě o zeď a na můj zadeček dopadlo několik ran. Ale stejně žádná slova. Jen mě můj Pán chytl za boky a tvrdě do mě vrazil svůj velký penis. Stála jsem jen díky tomu, že si mě držel můj Pán, ale pod vzrušením z této soulože mě mé nohy zradili. Tvrdé vnikání Pánova penisu jsem cítila snad v každé části mého těla. Jeho vzdechy jsem slyšela v hlavě. Po chvíli jsem ležela na zemi. Na můj zadeček dopadali poslední kapičky Páníčkova spermatu a celá jsem se chvěla. V očích jsem měla slzy. Už jsem neměla absolutně žádnou sílu. Čekala jsem, dokud se nevrátí můj Pán s pitím a poté jsem ho s tou poslední malinkatou kapkou síly objala.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama