Příběh subinky 7. díl

7. května 2012 v 20:38 | Zvířátko Tii-chan |  Příběh subinky
Vešla jsem do dveří a můj Pán stál nahý a napouštěl vanu. Jen co jsem zavřela dveře, můj Pán ke mně natáhl ruku a já se jí okamžitě chytila. Pevně mě za ní chytl a přitáhl si mě k sobě. Přitiskl si mě na své tělo, jednu ruku omotal kolem mých boků a druhou mě hladil po tváři. Dívala jsem se do jeho očí. Můj Pán se odtáhl a rozvázal uzel na mém dlouhém županu. Župan se roztáhl a pomalu sklouzl po mém těle na zem. To mu poskytlo pohled na mé nahé tělo. Chvěla jsem se při tom, jak se na mě díval. Chytl mě za vlasy a políbil mě na rty. Vášnivě, chtivě a vzrušeně… Stáhl mě za vlasy na zem a já si lehla na podložku pod nohy. Dívala jsem se na něho, který se nade mnou tyčil jako socha toho nejnádhernějšího démona na světě (Kdyby se sochy démonů samozřejmě dělali. V tom případě by bylo lepší napsat Boha O.o ale mohlo by to být bráno jako urážka mého Pána :D). Klekl si ke mně a pohladil mě po vlasech. Usmála jsem se a on mi přejel prstem po rtech. Tlačil na mé rty, které se otevřely, a vpustili jeho prst do mých úst. Lehce jsem ho olízla jazykem a poté jsem ho začala cucat a jezdit po něm pusinkou. Celou dobu jsem nespustila oči z mého Pána, kterému se to očividně velice líbilo. Náhle mě chytil za vlasy a strčil mi svůj Penis do úst. Vylezla jsem si na čtyři a poslušně mu ho kouřila. Vychutnávala jsem si to a dávala si velice záležet na tom, aby to bylo naprosto úžasné. Držel mě za vlasy a sám ještě přirážel mou hlavu na svůj penis, ne že by to bylo potřeba. Chytla jsem ho za boky a snažila se narvat si Pánův penis co nejhlouběji do pusinky. Nešlo to. Je moc velký, a když říkám velký, tak to myslím doopravdy. Na můj zadeček najednou dopadla rána. Můj Pán mě silně plácl po zadečku a já bez přemýšlení ucukla hlavou a vydala hlasitý vzdech. Za to jsem si vysloužila další plácnutí po zadečku s výčitkou, že jsem se přestala věnovat Pánovu penisu.
Můj Pán mně pomohl na nohy a poté mě chytl do náručí a položil do teplé vody. Sedla jsem si a přitáhla si nohy k sobě. Pán si sedl naproti mně a já si ho prohlížela se zkoumavým pohledem. "Copak je, Zvíře?" zeptal se Pán a narovnal se tak, aby mu nepřekáželi nohy, kdyby na mě chtěl sáhnout. "Přemýšlím, můj Pane," zašeptala jsem. "Nad čím?" zeptal se Pán a pohladil mě po tváři. "Nad tím, co jste se mnou ještě nedělal, můj Pane." "Je něco, co by si chtěla zkusit, Zvíře? Něco co tě láká?" "Nevím, můj Pane," šeptla jsem, klekla si a opřela si hlavu o Pánovo rameno. Pohladil mě po vlasech a přitáhl si mě k sobě blíž, "A vy by jste něco chtěl?" "Je tu pár věcí, ale víš, že ti je nepovím." Zadívala jsem se na mého Pána, který už si namotával mé vlasy na ruku a škubnutím mi zaklonil hlavu, "Čí jsi?" Zadívala jsem se svým oddaným pohledem, "Jedině Vaše, můj Pane. Jsem Vaše oddané submisivní Zvíře, můj Pane." "Hodná," pohladil mě můj Pán po vlasech a řekl mi, ať se k němu otočím zády a opřu se o kraj vany. Poslechla jsem ho a vystrčila na něj zadeček. Plácl mě po zadečku a já se zachvěla. Páníček mě pohladil po zádech a chytil mě za vlasy. Náhle do mě tvrdě a dominantně vnikl a hned začal rychle přirážet. Snažila jsem se přirážet také, ale po chvíli mě chytl za boky a nenechal mě hnout. Křečovitě jsem svírala kraj vany, chvěla se a vzdychala. Můj Pán už také vzdychal a chytl mě za krk. Lehce ho zmáčkl a poté po něm projel nehty. Koupelnou se rozeznívaly mé vzdechy a já se najednou hnula, že ze mě Pánův penis vyjel. Sjela jsem po kraji vany a schoulila se do klubíčka. Můj Pán mě ale bez jakéhokoliv slova chytl za vlasy a strčil mi svůj penis opět do pusinky. Chytla jsem Pána za zadeček a lehce ho do něj jemně škrábala. Nepřestávala jsem mého Pána kouřit a poslouchala jsem jeho slastné vzdychání. Za chvíli už do mých úst teklo Pánovo sperma.
Chvíli jsme spolu ještě leželi ve vaně. Umyla jsem si svého Pána a on poté umyl mě se slovy, že se o mě musí také postarat. Vylezli jsme z vany a jako vždy se mi po teplé vodě zatočila hlava. Sedla jsem si na kraj vany a zavřela oči. Ucítila jsem doteky na stehnech a nejednou mi je Pánovi ruce roztáhli od sebe a ucítila jsem jeho jazyk na své jeskyňce. Slastně jsem vzdychala a tiskla si jeho hlavu do svého klína ve snaze cítit jeho jazyk ještě více. Nakonec jsem okolo něho omotala nohy a po chvíli se dostala na samý vrchol blaha. Můj Pán mě musel chytit, abych nespadla na zem a labužnicky si olizoval rty, "Byla jsi dnes moc hodná, a tak jsi si zasloužila odměnu."
Můj Pán mě poté oblékl do županu a v náručí mě odnesl do postele. Měli jsme ještě divoký a vášnivý sex. Byla jsem trochu poškrábaná a hodně vzrušená. Můj Pán mě nechal ležet svázanou, s obojkem na krku a šátkem na očích, na polštářku. Celou dobu mě hladil po vlasech a šeptal mi krásná slova. Poté mě Pán přenesl do postele, zabalil do peřinky, pevně mě objal a za chvíli jsme oba usnuli vyčerpáním.
 
 
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Líbí se vám Příběh subinky?

Ano 38.7% (36)
Ano, ale chce to vylepšit 14% (13)
Ne 12.9% (12)
Ne, je to naprostý děs 12.9% (12)
Nečtu je 11.8% (11)
Není to můj šálek čaje 9.7% (9)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama