Příběh subinky 6. díl

4. května 2012 v 7:41 | Tii-chan |  Příběh subinky
Probudilo mě bouchnutí. Otevřela jsem oči, ale viděla jsem jenom tmu. Na krku jsem cítila známý kus kůže - můj obojek. Ruce jsem měla svázané jemným šátkem za záda a ležela jsem na mém polštářku. Odstrčila jsem se dlaní a pokusila se posadit. Teplá ruka mě zachytila při mém pokusu a přitlačila mě zpět. Zavřela jsem oči a čekala, co bude. Slyšela jsem pohyb, a jak něco stoupl na zem. Byl to můj Pán a já ležela u jeho postele. Jeho prsty se dotkli mé kůže a z mých úst se prodral tichý vzdech. Prsty se postupně víc a víc zarývali do kůže. Cítila jsem, jak kůže jeho nehtům otevírá své objetí, jako by chtěla nechat jeho prsty vstoupit až do samotných hlubin mého těla. Mé vzdechy se rozeznívaly po místnosti a odráželi se k nám od zdí. Poté se ode mě můj Pán odtáhl a uslyšela jsem cvaknutí. Po místnosti se rozlétlo světlo a já se ještě více schoulila do klubíčka. Můj Pán zřejmě zapálil svíčku, ale nebyla jsem si jistá. Bylo ticho. Slyšela jsem jen zvuk plamínku a Pánův dech. Najednou na mé tělo dopadlo něco teplého a mým tělem projela jakási zvláštní vlna vyděšení, vzrušení a malinké bolesti. Hlasitě jsem vykřikla. Byl to výkřik vyděšení a vzrušení. Bez jediného slova mě můj Pán plácnul po zadečku a poté chytl za vlasy a přitáhl si můj obličej k sobě. Zadíval se na mě dominantním pohledem, ale poté jeho pohled přešel do lehce zmateného, jako by říkal, "Nebolí tě to?". Místo jeho otázky, mi přejel po místě, kde se teď nacházel vosk. Snažila jsem se k němu otočit tak, abych měla k němu co nejblíže tvář. Pomohl mi a poté jsem se mu otřela o ruku svou tváří. Pohladil mě po vlasech a já se pousmála. Na mé tělo dopadla další kapka. Začala jsem se svíjet jako had a vzdychat. Znovu na mě dopadla kapka, ale hned za ní následovalo dalších několik. Vykřikla jsem a můj Pán mě okamžitě chytil za obojek a přitáhl si mou tvář k sobě. Díval se na mě dominantním pohledem a políbil mě na čelo, "Jen vzdychej a křič, Lásko moje...." Dopadli na mě další kapky a následovala stejná reakce. Po několika minutách už zbylo ze svíčky velice málo. Můj Pán svíčku sfoukl a nechal mě ležet na zemi. Postavil se vedle mě a sedl si na postel.
Můj Pán se dotkl mé tváře, která byla od vody. Musela jsem asi usnout. Bylo světlo. Slabé, ale viděla jsem pohled mého Pána, který se tvářil starostlivě. Hlavou mi proběhli myšlenky, že jsem opravdu ráda, že můj Pán není takový, jako muži z některých povídek. Snažila jsem se posadit, ale můj Pán mě zadržel a řekl, ať odpočívám. Přede mě položil malou kovovou misku. Odráželo se od ní světlo a já se při pohledu na ní zachvěla. Můj Pán mě pohladil po vlasech, "Napij se, subinko moje." Oddaně jsem se na něho podívala a nejdříve mu políbila ruku. Na jeho tváři se objevil úsměv a já se naklonila nad misku. Můj jazyk se dotkl vody a pokoušel se napít. Chvíli mi to trvalo, ale nakonec jsem byla dosti napitá. Můj Pán mě znovu pohladil a poté mi začal odvazovat šátek z rukou. Po tom co mi odvázal ruce, jsem se posadila a pevně ho objala. Můj Pán kolem mě omotal své dokonalé ruce a poté mě políbil na čelo, "Jsi moc hodná a šikovná subinka."
Šli jsme dost brzy spát. Byla jsem po tom všem dost vyčerpaná, takže mi to nedělalo problém. Probudila jsem se na posteli, vedle svého Pána, který mě dominantně objímal i ze spaní. Vypadal tak zranitelně, že jsem své ruce omotala kolem jeho těla ve snaze zabránit i smítku prachu se ho dotknout, aby mu neublížilo nebo neprobudilo. Za chvíli jsem se začala nudit a tak jsem vymyslela plán, jak svého Pána probudit…. Jednou rukou jsem zajela pod peřinu a chytila jeho mužství do ruky. Započala jsem si s ním hrát a ono mi pomalu v ruce rostlo. Můj Pán ze spaní zakňučel a lehce se prohnul. Najednou mě chytil za vlasy a donutil mě si vlézt na čtyři se zadečkem k němu. Na můj zadeček dopadali rány a já hlasitě vzdychala. Najednou můj Pán přestal, pohladil mě po zadečku a posadil se. Jednou rukou mi zajel mezi nohy, do mé jeskyňky, a druhou rukou mě zatáhl za vlasy, že jsem hlavu zaklonila dozadu. "Včera jsem tě pochválil a ty mě dneska takhle probudíš? Ty jsi ale zlá nadržená a perverzní subinka," zavrčel na mě a prudce mi vnikl do jeskyňky. Chvíli tvrdě přirážel a poté mě přetočil na záda. Popadl šátek a zavázal mi ruce. Šátek byl tak dlouhý, že mi ho můj Pán ještě omotal kolem krku. "Teď se tady přede mnou uděláš, Zvíře. Já se budu dívat, jak jsi perverzní a budu si ho při tom honit," šeptl a já zajela rukama, svázanýma dopředu na svou jeskyňku. Můj Pán v ruce držel svůj tvrdý penis a začal si ho honit. Jezdila jsem prsty po své jeskyňce a poslouchala Pánovo vzdychání. Po chvíli mě můj Pán postříkal prsa svým bílým mlíčkem a ve stejnou chvíli jsem se já začala kroutit v orgasmických křečích. Můj Pán mě políbil a celý udýchaný se překulil vedle mě. Ještě mi přejel prsty po prsou a tím rozetřel své sperma a já na chvíli zavřela oči a vychutnávala si ten pocit……


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Líbí se vám Příběh subinky?

Ano 38.7% (36)
Ano, ale chce to vylepšit 14% (13)
Ne 12.9% (12)
Ne, je to naprostý děs 12.9% (12)
Nečtu je 11.8% (11)
Není to můj šálek čaje 9.7% (9)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama