Květen 2012

Příběh subinky 9. díl

20. května 2012 v 21:08 | Zvířátko Tii-chan |  Příběh subinky
Sice jsem chtěla něco takového až na 10. díl, ale...

Po dlouhé době jsme s Pánem zašli do restaurace. Co s tím, že? Každý chodí do restaurace. Tohle nebyla obyčejná restaurace. Chodili do ní většinou muži v obleku a ženy v latexových šatech. To také není divné, ale tohle byla BDSM restaurace. Na denním pořádku bylo, že zde dostala nejedna subinka nebo subík výprask a chodili zde po čtyřech. Líbilo se mi zde pozorovat ty páry, ale mnohem raději jsem byl, že můžu dělat to, co jsem dělala.
Seděla jsem Pánovi u nohou, ruce omotané okolo jedné jeho nohy a dívala se na lidi okolo. Dnes tu bylo docela plno. Šel k nám muž s dívkou, která za ním cupitala v botech na obrovských podpatkách. Pozdravil mého Pána a chvíli s ním mluvil. Neposlouchala jsem je, dívala jsem se po ostatních do té doby, než mě můj Pán pohladil po tváři. Vzhlédla jsem a všimla si, že se na mě dívá ten muž. Zadívala jsem se na mého Pána, který zrovna mlčel a také se na mě díval. Natáhla jsem k němu svou hlavu a čekala, jestli mě můj Pán políbí. Chvíli se na mě díval a nic neříkal. Už jsem se chtěla odtáhnout, ale chytl mě za vlasy, přitáhl si mě k sobě a začal mě divoce líbat. Měla jsem zavřené oči a užívala si jeho nadvlády nade mnou. Zachvěla jsem se a užívala si to. Náhle nás vyrušila rána, jako když rozbijete skleničku. Trhla jsem sebou, více se přitiskla k Pánovi a dívala se co se děje. Opravdu ležela na zemi rozbitá sklenička. U jednoho ze stolů stála očividně subinka, která vypadala, jako když chce svého pána, který seděl naproti ní s nic neříkajícím výrazem, na místě podpálit. Divoce dýchala a z dlaně jí tekla krev. Její pán se v klidu napil a poté vstal. Měl klidný výraz, jako by se nic nestalo, ale to nejhorší (pro tu subinku), teprve přišlo. Postavil se naproti ní. Jeho výraz byl stále nečitelný. Nestihla jsem si všimnout, jak subinku opřel o stůl nebo kde vzal bičík, ale každopádně zlobivou subinku bičoval přes nahý zadeček. Ozývali se bolestivé vzdechy a pláč.
Můj pohled opět směřoval na Páníčka, který měl netrpělivý výraz. "Omlouvám se, Páníčku," nevěnovala jsem Pánovi svou plnou pozornost a to ho asi trochu naštvalo. Neodpověděl, jen mě chytil za vlasy a dominantně se na mě díval. Poté mi z krku odtáhl vlasy a kousnul do něj. Z mých úst se vydral vzdech. Ta začáteční bolest se měnila na absolutní slast a já tichounce vzdychala a svíjela se slastí. Prohnula jsem se, a když mě můj Pán pustil, má hlava dopadla do jeho klína a o víc, než mého Pána jsem se nestarala. Jen jsem tak nějak postřehla, že ten muž sedí u nás a líbá svou subinku. Byla jsem tak nějak mimo. V tuhle chvíli pro mě je vždy nejdůležitější, starat se o svého Pána. Chvíli jsem odpočívala a poté se posadila. Můj Pán mi připnul vodítko a vstal.
Nejdříve jsem si myslela, že už jdeme domů, ale místo toho jsme zamířili do místnosti, kde jsou takové boxy. Šla jsem po čtyřech, krok za svým Pánem. Můj Pán si sedl k poslednímu a já si sedla vedle jeho nohy. Nebyl tu žádný stůl, jen takové sedačky. Z boxů se ozývali hlasy a občas nějaký vzdech. Pán si mě k sobě přitáhl tak, že jsem se mu dívala přímo do očí. Jeho pohled byl dominantní. Chvěla jsem se jen pod tím pohledem a snažila se neudělat nějakou chybu. Oddaně jsem se dívala do jeho očí a čekala, co bude. Můj Pán mě chytl lehce pod krkem a započal mě vášnivě líbat. Jeho ruce směřovali po mých prsou, přes bříško až k mému klínu. Zajel mi rukou do kalhot a hrál si s mojí kundičkou. Vzrušeně jsem vzdychala, ale nedovolila si uhnout pohledem. Poté se přesunul na zadeček, který mi mačkal a hladil. Náhle na můj zadeček dopadla nečekaná rána a já se prohnula. Pán mě vzal za vodítko a šel ven z boxu. Poslušně jsem šla za ním po čtyřech.
Můj Pán mi přikázal, abych si vlezla na židli, která byla opravdu velice zajímavě udělaná. Musela jsem si na ní kleknout a ruce dát dopředu na takové desky. Nějak jsem tušila, co se bude dít, ale... Byla jsem nervozní. Můj Pán mě políbil na čelo a chvíli mě hladil po vlasech. "Ukážeš tady mi, jak jsi oddaná subinka?" "Ano Pane," odpověděla jsem. "Opravdu to chceš, Zvířátko?" "Ano, můj Pane." Zavřela jsem oči a už na můj zadeček dopadávali rány. Můj Pán mně dával výprask rukou a já tiše vzdychala. "Ale no tak, Zvíře… Pořádně nahlas, ať tě ostatní slyší. Ať se jdou podívat, jaká jsi oddaná subinka." Přestala jsem zadržovat své vzdechy a v místnosti bylo najednou uplné ticho. Jako bych cítila pohledy lidí. Byla jsem rudá a můj zadeček dozajista také. Můj Pán mi dával sice výprask přes kalhoty, ale v té poloze v jaké jsem byla, dostával můj zadeček poměrně zabrat. Můj Pán najednou přestal a já se raději ani nepodívala za sebou. "Zvíře, ukaž, jak moc jsi oddaná," přikázal můj Pán a já pomalu slezla ze židle a lehla si k Pánovým nohám. Jednu ruku jsem měla na jeho botě a oddaně se dívala do jeho tváře. Dal mi před obličej svou ruku. Klekla jsem si a políbila jsem jí. "Olízej jí, Zvíře. Víš, kde před chvílí byla, že?" "Ano, můj Pane," zašeptala jsem a olízla Pánovi palec a postupně další prsty. Pán mě poté podrbal na hlavičce a sklonil se ke mně. "Jsi opravdu moc hodná subinka," zašeptal mi do ucha a políbil mě.
Lidé se už pomalu dali do řeči a já se ve svém submisivním stavu dívala na mého Pána, který si se mnou zase zalezl zpátky do boxu. Měla jsem hlavu položenou na jeho nohách a dívala se přímo do jeho tváře. Hladil mě po těle a šeptal mi krásná slova. Padla na mě únava a usnula jsem. Pamatuji si, že mě můj Pán vzal do náručí a nesl ven z restaurace. Probudil mě jeho polibek do vlasů. "Uhmm…" protřela jsem si oči a zjistila, že stojíme ve tmavé uličce. "Zvíře, na něco jsi zapomněla," řekl Pán a já zmateně přemýšlela co. "Tak ty nevíš?" "Ne, můj Pane," šeptla jsem. Více slov už Pán neřekl. Přirazil mě ke stěně, stáhl mi kalhoty a tvrdě mi vrazil penis do kundičky. Zachvěla jsem se a začala přirážet. V tu chvíli mě Pán ohnul, tak abych na něj vystrkovala zadeček, několikrát mě po něm plácl a pak mě začal tvrdě osouložovat. Vzdychala jsem a snažila se přirážet. Můj Pán mě držel tak, abych byla uplně bezmocná a nemohla se hýbat. Nakonec na můj zadeček stříkal své sperma a já poté unavená svými pokusy usla Pánovi v náručí.


Příběh subinky 8.díl

13. května 2012 v 13:21 | Zvířátko Tii-chan |  Příběh subinky
Měla jsem na sobě sukni, tričko, které obepínalo mé tvary a bílé punčošky. Kalhotky jsem nechala v tašce…. Prošla jsem ulicí a zahnula okolo plotu. Viděla jsem vysokou postavu krásného mladého muže, jak jde opačným směrem. "Ahoj Lásko," objala jsem svého Pána a políbila ho. "Ahoj Zvíře," oplatil můj polibek a přitiskl se ke mně. Pohladil mě po zadečku a jemně mě líbal. Uslyšela jsem cvaknutí a zjistila, že mi můj Pán připnul k obojku vodítko. Držel si mě za vodítko, ale druhou rukou si mě poté chytil za ruku a vydali jsme se do parku. Měla jsem s sebou deku, takže jsme se usadili do stínku. Sedla jsem si naproti mému Pánovi, nožičky trochu od sebe a usmívala se. Můj Pán si mě k sobě přitáhl za vodítko a poté chytil pevně za vlásky, "Zvíře, jak to že nemáš kalhotky?" šeptl mi do ucha a rukou mi sjel do mého odhaleného klínu. Neodpověděla jsem a místo toho si vlezla mému Pánovi na klín. Ten si ihned rozepl kalhoty a vyndal svůj penis z kalhot. Přirazil si mě na něj a já vzrušeně vzdychla. Začala jsem se pomalinku hýbat. Pánův penis do mě pronikal hlouběji a hlouběji. Bylo to v podstatě nemožné, ale cítila jsem ho tak strašně hluboko. Chytil mě pevně za vlasy a stáhl si mě k sobě. Dominantně mě políbil a já si v tu chvíli uvědomila, že tu nejsme samy. Hned za stromky seděl starší pár a kdykoli mohl jít někdo kolem. Zachvěla jsem se, ale to už mě můj Pán stáhl ze sebe dolu a já měla jeho penis v pusince. Jemně se chvěl a do mé pusinky natekla známá bílá tekutina. Olízla jsem si rty a to už kolem šli dva starší kluci. Můj Pán se oblékl a přitáhl si mě sobě. Opřela jsem si hlavu o mého Pán a nechala se od něj hladit. Hladil mě po vlasech, po zádech, zarýval mi nehty do kůže. Chvěla jsem se a kroutila. Vzdychala jsem, i když mě mohl kdokoliv slyšet. Najednou mi můj Pán vyhrnul sukni a na můj nahý zadeček dopadla rána. Prohnula jsem se a snažila se nekřičet.
Sesbírali jsme věci a vydali se na cestu domů. Procházeli jsme nejkrásnějšími částmi parku. Kolem ani živáčka. Toho se rozhodl využít můj Pán, vyhrnul mi sukni a začal mě plácat po zadečku. Začala jsem se kroutit ve strachu, že by nás mohl někdo vidět. To mého Pána naštvalo, stáhl si mě za vlasy na zem, tak abych měla co nejlépe vystrčený zadeček a už na můj zadeček dopadali rány, jedna za druhou. Kroutila jsem se, ale nevydala ze sebe ani hlásku. Můj Pán se ke mně sklonil a zašeptal mi do ouška, "Jen mi krásně vzdychej. Chci tě slyšet. Vzdychej tak, až tě každý uslyší. Ať každý uslyší, jaká jsi perverzní a zlobivá subinka." Přestala jsem držet vzdychání a z mých úst se vyvalil hlasitý vzdech, který se více podobal výkřiku než vzdechu. Byla jsem udýchaná, chvěla jsem se a vystrkovala zadeček ještě výše, aby na můj zadeček dopadali ještě lépe Pánovi rány.
Měla jsem strašlivou chuť na zmrzlinu. Došli jsme k jednomu ze stánků a můj Pán mi koupil zmrzlinu a sobě ledovou tříšť. Posadili jsme se na lavičku k takové velkému, zvláštně tvarovanému kamenu, ze kterého tekla voda. Přitulila jsem se k Páníčkovi a sledovala, jeho obličej. V ústech svíral brčko a jeho vlasy se lehce vlnily okolo krásné světlé tváře. Jeho velké hnědé oči, které mě často mátli tím, že se tvářili jako zelené (v podstatě do dnes nevím, jaké ty oči má), se na mě dívali lehce dominantním pohledem. Jeho nos měl ten nejkrásnější tvar na světě. Rty jako jahodu, do které jsem se chtěla zakousnout. Místo jakéhokoliv slova jsem mého Pána políbila na tvář. Ten mi po chvíli položil svůj kelímek, který velice studil, mezi stehna a sledoval mou reakci…
Vešli jsme do pokoje a jen co se za námi zavřely dveře, můj Pán mě stáhl za vlasy na zem, sundal si kalhoty a přede mnou se tyčil jeho penis. Nepotřebovala jsem slyšet žádné slovo, bylo mi jasné, co se ode mě očekává, takže jsem ani chvíli nečekala a vzala Pánův velký penis do úst. Pán si mě ještě chytl za vlasy a přirážel, jako by nestačily mé pohyby hlavou. Hladila jsem ho po bokách a bříšku a dívala se mu do tváře. Netrvalo dlouho a můj Pán tiše vzdychal. Ráda slyším jeho vzdychání, takže jsem se odtáhla a vzala si Pánův penis do parády rukou. Dívala jsem se na něj oddaným, ale perverzním pohledem. Bez jediného slova mě můj Pán najednou svalil na zem a začal mě líbat na krk. Vyhrnul mi sukni a celým svým tělem na mě nalehl. Jeho penis se mi otíral o stehno, ale po chvíli si našel cestu, kudy se dostat ke svému vysněnému cíli. Můj Pán mě držel lehce pod krkem a líbal mě na tvář, bradu, krk a všude kam jen dosáhl. Náhle tvrdě přirazil. Z mých úst se vyvalil vzdech a mé tělo se prohnulo, jak Pánův penis narazil na dno mé jeskyňky. Zachvěla jsem se a nechala mého Pána dělat si s mým tělem, co chtěl. Držel mě za vlasy a po chvíli sjel k mým bokům, do kterých zabořil své nehty a přejel po celé délce mého těla, až k prsům, která pevně zmáčkl. Přestala jsem vnímat své vzdechy, které se měnili skoro ve výkřiky touhy a oddávala se té slasti, kterou způsobovali jeho ruce, svou dominantní prací. Nestihla jsem si všimnout, kdy nás můj Pán zvedl z postele, ale najednou jsem byla opřená o zeď, můj Pán mi přejížděl nehty po zádech. Měla jsem svázané ruce a jen se opírala tělem o zeď. Můj Pán se mi zakousl do kůže na zadečku a mně se podlomila kolena a sklouzla jsem na zem. Byla jsem schoulená do klubíčka a dívala se do tváře mému Pánovi, kterému také asi teprve teď došlo, co se stalo. Neřekl ani slovo. Pomohl mi na nohy, opřel mě o zeď a na můj zadeček dopadlo několik ran. Ale stejně žádná slova. Jen mě můj Pán chytl za boky a tvrdě do mě vrazil svůj velký penis. Stála jsem jen díky tomu, že si mě držel můj Pán, ale pod vzrušením z této soulože mě mé nohy zradili. Tvrdé vnikání Pánova penisu jsem cítila snad v každé části mého těla. Jeho vzdechy jsem slyšela v hlavě. Po chvíli jsem ležela na zemi. Na můj zadeček dopadali poslední kapičky Páníčkova spermatu a celá jsem se chvěla. V očích jsem měla slzy. Už jsem neměla absolutně žádnou sílu. Čekala jsem, dokud se nevrátí můj Pán s pitím a poté jsem ho s tou poslední malinkatou kapkou síly objala.


Anketa - Líbí se vám Příběh subinky?

7. května 2012 v 21:08 | Zvířátko Tii-chan
Ahoja n.n
Mám na vás velkou prosbu. Chtěla bych vás poprosit, jestli by jste mi mohli zahlasovat v anketě, k Příběhu subinky. Anketa se nachází pod každým dílem povídky i v tomto článku.
Na výběr je mnoho odpovědí, pokud by někdo měl jinou, tak do komentářů.
Stejně tak bych vás chtěla poprosit, jestli by jste mi napsali své připomínky apod. k povídkám.
Díkes Tii-chan

Příběh subinky 7. díl

7. května 2012 v 20:38 | Zvířátko Tii-chan |  Příběh subinky
Vešla jsem do dveří a můj Pán stál nahý a napouštěl vanu. Jen co jsem zavřela dveře, můj Pán ke mně natáhl ruku a já se jí okamžitě chytila. Pevně mě za ní chytl a přitáhl si mě k sobě. Přitiskl si mě na své tělo, jednu ruku omotal kolem mých boků a druhou mě hladil po tváři. Dívala jsem se do jeho očí. Můj Pán se odtáhl a rozvázal uzel na mém dlouhém županu. Župan se roztáhl a pomalu sklouzl po mém těle na zem. To mu poskytlo pohled na mé nahé tělo. Chvěla jsem se při tom, jak se na mě díval. Chytl mě za vlasy a políbil mě na rty. Vášnivě, chtivě a vzrušeně… Stáhl mě za vlasy na zem a já si lehla na podložku pod nohy. Dívala jsem se na něho, který se nade mnou tyčil jako socha toho nejnádhernějšího démona na světě (Kdyby se sochy démonů samozřejmě dělali. V tom případě by bylo lepší napsat Boha O.o ale mohlo by to být bráno jako urážka mého Pána :D). Klekl si ke mně a pohladil mě po vlasech. Usmála jsem se a on mi přejel prstem po rtech. Tlačil na mé rty, které se otevřely, a vpustili jeho prst do mých úst. Lehce jsem ho olízla jazykem a poté jsem ho začala cucat a jezdit po něm pusinkou. Celou dobu jsem nespustila oči z mého Pána, kterému se to očividně velice líbilo. Náhle mě chytil za vlasy a strčil mi svůj Penis do úst. Vylezla jsem si na čtyři a poslušně mu ho kouřila. Vychutnávala jsem si to a dávala si velice záležet na tom, aby to bylo naprosto úžasné. Držel mě za vlasy a sám ještě přirážel mou hlavu na svůj penis, ne že by to bylo potřeba. Chytla jsem ho za boky a snažila se narvat si Pánův penis co nejhlouběji do pusinky. Nešlo to. Je moc velký, a když říkám velký, tak to myslím doopravdy. Na můj zadeček najednou dopadla rána. Můj Pán mě silně plácl po zadečku a já bez přemýšlení ucukla hlavou a vydala hlasitý vzdech. Za to jsem si vysloužila další plácnutí po zadečku s výčitkou, že jsem se přestala věnovat Pánovu penisu.
Můj Pán mně pomohl na nohy a poté mě chytl do náručí a položil do teplé vody. Sedla jsem si a přitáhla si nohy k sobě. Pán si sedl naproti mně a já si ho prohlížela se zkoumavým pohledem. "Copak je, Zvíře?" zeptal se Pán a narovnal se tak, aby mu nepřekáželi nohy, kdyby na mě chtěl sáhnout. "Přemýšlím, můj Pane," zašeptala jsem. "Nad čím?" zeptal se Pán a pohladil mě po tváři. "Nad tím, co jste se mnou ještě nedělal, můj Pane." "Je něco, co by si chtěla zkusit, Zvíře? Něco co tě láká?" "Nevím, můj Pane," šeptla jsem, klekla si a opřela si hlavu o Pánovo rameno. Pohladil mě po vlasech a přitáhl si mě k sobě blíž, "A vy by jste něco chtěl?" "Je tu pár věcí, ale víš, že ti je nepovím." Zadívala jsem se na mého Pána, který už si namotával mé vlasy na ruku a škubnutím mi zaklonil hlavu, "Čí jsi?" Zadívala jsem se svým oddaným pohledem, "Jedině Vaše, můj Pane. Jsem Vaše oddané submisivní Zvíře, můj Pane." "Hodná," pohladil mě můj Pán po vlasech a řekl mi, ať se k němu otočím zády a opřu se o kraj vany. Poslechla jsem ho a vystrčila na něj zadeček. Plácl mě po zadečku a já se zachvěla. Páníček mě pohladil po zádech a chytil mě za vlasy. Náhle do mě tvrdě a dominantně vnikl a hned začal rychle přirážet. Snažila jsem se přirážet také, ale po chvíli mě chytl za boky a nenechal mě hnout. Křečovitě jsem svírala kraj vany, chvěla se a vzdychala. Můj Pán už také vzdychal a chytl mě za krk. Lehce ho zmáčkl a poté po něm projel nehty. Koupelnou se rozeznívaly mé vzdechy a já se najednou hnula, že ze mě Pánův penis vyjel. Sjela jsem po kraji vany a schoulila se do klubíčka. Můj Pán mě ale bez jakéhokoliv slova chytl za vlasy a strčil mi svůj penis opět do pusinky. Chytla jsem Pána za zadeček a lehce ho do něj jemně škrábala. Nepřestávala jsem mého Pána kouřit a poslouchala jsem jeho slastné vzdychání. Za chvíli už do mých úst teklo Pánovo sperma.
Chvíli jsme spolu ještě leželi ve vaně. Umyla jsem si svého Pána a on poté umyl mě se slovy, že se o mě musí také postarat. Vylezli jsme z vany a jako vždy se mi po teplé vodě zatočila hlava. Sedla jsem si na kraj vany a zavřela oči. Ucítila jsem doteky na stehnech a nejednou mi je Pánovi ruce roztáhli od sebe a ucítila jsem jeho jazyk na své jeskyňce. Slastně jsem vzdychala a tiskla si jeho hlavu do svého klína ve snaze cítit jeho jazyk ještě více. Nakonec jsem okolo něho omotala nohy a po chvíli se dostala na samý vrchol blaha. Můj Pán mě musel chytit, abych nespadla na zem a labužnicky si olizoval rty, "Byla jsi dnes moc hodná, a tak jsi si zasloužila odměnu."
Můj Pán mě poté oblékl do županu a v náručí mě odnesl do postele. Měli jsme ještě divoký a vášnivý sex. Byla jsem trochu poškrábaná a hodně vzrušená. Můj Pán mě nechal ležet svázanou, s obojkem na krku a šátkem na očích, na polštářku. Celou dobu mě hladil po vlasech a šeptal mi krásná slova. Poté mě Pán přenesl do postele, zabalil do peřinky, pevně mě objal a za chvíli jsme oba usnuli vyčerpáním.
 
 

Hlasujte pro umělce Sandra Dragoje

4. května 2012 v 20:57 | Tii-chan
Ahoja...

Chtěla bych vás poprosit o hlasy pro umělce Sandra Dragoje.
Je to velice dobrý umělec se svým vlastním stylem....

Do vyhledávání autora si zadejte Sandro Dragoj a jsou tam dvě díla : Soulož s Hecate a Portrét Regiho

n.n Díky všem za hlásky n.n


Úpravy blogu

4. května 2012 v 9:45 | Tii-chan |  Zvířete básničky,článečky apod. z této doby
Dnešním dnem zde proběhli malé změny. Kromě obrázků Ringo-chan a rubriky k povídce jsem konečně napsala důležitý odkaz, týkající se obrázků BDSM. Na konci stránky potkáte nejen Ringo, ale i obrázek subinky a dominanta. I když se zde teď objevuje více Ringo-chan, staré zahlaví zůstane ( z osobních důvodů).
Také se zde objeví, že obsah blogu může být místy 18+ (to aby se jakože neřeklo)

Snad se vám to tu bude líbit a třeba se po dlouhé době vrátím ke své staré činnosti ( o čemž pochybuji :D)

Ringo-chan

4. května 2012 v 8:58 | Tii-chan |  Zvířete básničky,článečky apod. z této doby
Tak jsem se rozhodla!
Můj blog bude zastupovat postavička Ringo z Air Gear. Podle mého Pána je mi tato postavička podobná (nebo obráceně? :D).
Jeden obrázek se nachází v menu ( a zřejmě se tam objeví další), další je pod články a kdo ví, kam jí ještě nacpu....


Rubrika Příběh subinky

4. května 2012 v 8:09 | Tii-chan |  Zvířete básničky,článečky apod. z této doby
Jelikož jsme se všichni dočkali už 6. dílu Příběhu subinky, rozhodla jsem se vytvořit samostatnou rubriku. Nachází se přímo v menu nad obrázkem kočičky a pod obrázkem Ringo-chan. Rozhodně je to nadpis, který nepřehlédnete n.n
Přeji příjemné čtení...Přímí přechod z tohoto článku naleznete zde:Příběh subinky 6. díl

4. května 2012 v 7:41 | Tii-chan |  Příběh subinky
Probudilo mě bouchnutí. Otevřela jsem oči, ale viděla jsem jenom tmu. Na krku jsem cítila známý kus kůže - můj obojek. Ruce jsem měla svázané jemným šátkem za záda a ležela jsem na mém polštářku. Odstrčila jsem se dlaní a pokusila se posadit. Teplá ruka mě zachytila při mém pokusu a přitlačila mě zpět. Zavřela jsem oči a čekala, co bude. Slyšela jsem pohyb, a jak něco stoupl na zem. Byl to můj Pán a já ležela u jeho postele. Jeho prsty se dotkli mé kůže a z mých úst se prodral tichý vzdech. Prsty se postupně víc a víc zarývali do kůže. Cítila jsem, jak kůže jeho nehtům otevírá své objetí, jako by chtěla nechat jeho prsty vstoupit až do samotných hlubin mého těla. Mé vzdechy se rozeznívaly po místnosti a odráželi se k nám od zdí. Poté se ode mě můj Pán odtáhl a uslyšela jsem cvaknutí. Po místnosti se rozlétlo světlo a já se ještě více schoulila do klubíčka. Můj Pán zřejmě zapálil svíčku, ale nebyla jsem si jistá. Bylo ticho. Slyšela jsem jen zvuk plamínku a Pánův dech. Najednou na mé tělo dopadlo něco teplého a mým tělem projela jakási zvláštní vlna vyděšení, vzrušení a malinké bolesti. Hlasitě jsem vykřikla. Byl to výkřik vyděšení a vzrušení. Bez jediného slova mě můj Pán plácnul po zadečku a poté chytl za vlasy a přitáhl si můj obličej k sobě. Zadíval se na mě dominantním pohledem, ale poté jeho pohled přešel do lehce zmateného, jako by říkal, "Nebolí tě to?". Místo jeho otázky, mi přejel po místě, kde se teď nacházel vosk. Snažila jsem se k němu otočit tak, abych měla k němu co nejblíže tvář. Pomohl mi a poté jsem se mu otřela o ruku svou tváří. Pohladil mě po vlasech a já se pousmála. Na mé tělo dopadla další kapka. Začala jsem se svíjet jako had a vzdychat. Znovu na mě dopadla kapka, ale hned za ní následovalo dalších několik. Vykřikla jsem a můj Pán mě okamžitě chytil za obojek a přitáhl si mou tvář k sobě. Díval se na mě dominantním pohledem a políbil mě na čelo, "Jen vzdychej a křič, Lásko moje...." Dopadli na mě další kapky a následovala stejná reakce. Po několika minutách už zbylo ze svíčky velice málo. Můj Pán svíčku sfoukl a nechal mě ležet na zemi. Postavil se vedle mě a sedl si na postel.
Můj Pán se dotkl mé tváře, která byla od vody. Musela jsem asi usnout. Bylo světlo. Slabé, ale viděla jsem pohled mého Pána, který se tvářil starostlivě. Hlavou mi proběhli myšlenky, že jsem opravdu ráda, že můj Pán není takový, jako muži z některých povídek. Snažila jsem se posadit, ale můj Pán mě zadržel a řekl, ať odpočívám. Přede mě položil malou kovovou misku. Odráželo se od ní světlo a já se při pohledu na ní zachvěla. Můj Pán mě pohladil po vlasech, "Napij se, subinko moje." Oddaně jsem se na něho podívala a nejdříve mu políbila ruku. Na jeho tváři se objevil úsměv a já se naklonila nad misku. Můj jazyk se dotkl vody a pokoušel se napít. Chvíli mi to trvalo, ale nakonec jsem byla dosti napitá. Můj Pán mě znovu pohladil a poté mi začal odvazovat šátek z rukou. Po tom co mi odvázal ruce, jsem se posadila a pevně ho objala. Můj Pán kolem mě omotal své dokonalé ruce a poté mě políbil na čelo, "Jsi moc hodná a šikovná subinka."
Šli jsme dost brzy spát. Byla jsem po tom všem dost vyčerpaná, takže mi to nedělalo problém. Probudila jsem se na posteli, vedle svého Pána, který mě dominantně objímal i ze spaní. Vypadal tak zranitelně, že jsem své ruce omotala kolem jeho těla ve snaze zabránit i smítku prachu se ho dotknout, aby mu neublížilo nebo neprobudilo. Za chvíli jsem se začala nudit a tak jsem vymyslela plán, jak svého Pána probudit…. Jednou rukou jsem zajela pod peřinu a chytila jeho mužství do ruky. Započala jsem si s ním hrát a ono mi pomalu v ruce rostlo. Můj Pán ze spaní zakňučel a lehce se prohnul. Najednou mě chytil za vlasy a donutil mě si vlézt na čtyři se zadečkem k němu. Na můj zadeček dopadali rány a já hlasitě vzdychala. Najednou můj Pán přestal, pohladil mě po zadečku a posadil se. Jednou rukou mi zajel mezi nohy, do mé jeskyňky, a druhou rukou mě zatáhl za vlasy, že jsem hlavu zaklonila dozadu. "Včera jsem tě pochválil a ty mě dneska takhle probudíš? Ty jsi ale zlá nadržená a perverzní subinka," zavrčel na mě a prudce mi vnikl do jeskyňky. Chvíli tvrdě přirážel a poté mě přetočil na záda. Popadl šátek a zavázal mi ruce. Šátek byl tak dlouhý, že mi ho můj Pán ještě omotal kolem krku. "Teď se tady přede mnou uděláš, Zvíře. Já se budu dívat, jak jsi perverzní a budu si ho při tom honit," šeptl a já zajela rukama, svázanýma dopředu na svou jeskyňku. Můj Pán v ruce držel svůj tvrdý penis a začal si ho honit. Jezdila jsem prsty po své jeskyňce a poslouchala Pánovo vzdychání. Po chvíli mě můj Pán postříkal prsa svým bílým mlíčkem a ve stejnou chvíli jsem se já začala kroutit v orgasmických křečích. Můj Pán mě políbil a celý udýchaný se překulil vedle mě. Ještě mi přejel prsty po prsou a tím rozetřel své sperma a já na chvíli zavřela oči a vychutnávala si ten pocit……