Únor 2012

Co by se stalo, kdyby lidé umírali na lásku

18. února 2012 v 10:02 | Tii-chan |  Zvířete básničky,článečky apod. z této doby
Kdyby v dnešním světě lidé umírali na lásku, asi by se 87% dnešních náctiletých nedožila své dvacítky.
Taková pravděpodobnost je, ale velice malá. Dnešní vztahy mezi náctiletými (bohužel i mezi některými staršími) jsou jen o sexu a nestálé. Je pravda, že každý člověk hledá svojí druhou polovičku a ta cesta je někdy pěkně dlouhá. Ovšem, hledání se slovy: "Dneska jdu na rande s Tomem a zítra z Dominikem" nebo "Víš, prostě má málo peněz, s ním být nemůžu" a nebo také "Vždyť on je uplně out". Je to další z věcí proč nesnášet dnešní společnost. Vidím to pravidelně ve škole. Jeden den chodí holka s jedním klukem a za týden má jiného. Kdyby každtý z těch kluků měl umírat na lásku, byli by chlapci ohrožený druh, který by se musel zavírat do klecí, aby jsme si je vůbec mohli prohlédnout.
Poté tu máme, ale i kluky, kteří mění holky častěji než spodky. Ty holky jsou na tom ovšem kolikrát hůř než kluci, kteří jsou opuštění, ale většinou jsou krásné a oblíbené, takže pro ně není problém si najít někoho dalšího (při troše štěstí lepšího)
Nakonec tu máme lidi, kteří by pro lásku umírali, nebo aspoň berou svůj vztah vážně. Je to malé procento, ale jsou tu. Odloučení je smutné. Dívka pláče nebo aspoň zajídá smutek sladkostmi a kluk... O.o tak to nevím, ale myslím, že je také smutný (jelikož nejsem kluk tak to soudit nemůžu). Chvíle spolu strávené jsou potom úžasné a velice si je užívají.

Bylo by skvělé, kdyby většina vztahů nebyla jen přestupná zastávka na vaší cestě, která zkončí za několik málo dnů a nastoupí se na další vlak. I když každý vztah není ten pravý, lidé by si měli život užívat... a užívat tak, aby to bylo krásné....Spolu i přes slzy, i když to není zrovna jednoduché.


n.n

Spolu


Navždy. Navždy spolu